Pasivní a citlivé PŘIJÍMÁNÍ je připomínáno pokaždé, když prochází nějaká planeta sluneční soustavy znamením Ryby.

Pasivní a citlivé PŘIJÍMÁNÍ na osobní rovině

To bývá každý měsíc při průchodu Luny znamením Ryby. Vzhledem k tomu, že Luna je citlivá a empatická a přizpůsobivá, je třeba si dát při průchodu Luny znamením Ryby pozor na klam, lež, podvody a také alkohol, drogy a léky. To je ovšem nutné pokaždé, kdy se jedná o znamení Ryby, tedy i při průchodu ostatních planet tímto znamením zvěrokruhu.

Pasivní a citlivé PŘIJÍMÁNÍ je také připomínáno každý rok při průchodu Slunce, Merkura a Venuše znamením Ryby, což bývá na přelomu února a března, tedy v době, kdy příroda jen přijímá, co přichází. Ačkoliv se zdá, že se nic neděje, všechno se připravuje v skrytu – klíčí semínka pod zemí a přijímají to, čím je vyživuje země.

Planeta Mars připomíná průchodem znamením Ryby pasivní a citlivé PŘIJÍMÁNÍ jednou za dva roky po dobu něco málo přes jeden měsíc. Planeta Mars může dodat znamení Ryby potřebnou energii pro nový začátek.

Průchod Slunce, Měsíce a také planet Merkur, Venuše a Mars znamením Ryby trvá několik týdnů až měsíců, a tak působí spíše na osobní rovině.

Pasivní a citlivé PŘIJÍMÁNÍ na duchovní rovině

Průchod planety Jupiter znamením Ryby připomíná z hlediska DUCHOVNÍHO RŮSTU pasivní a citlivé PŘIJÍMÁNÍ jednou za 12 let po dobu jednoho roku (12-13 měsíců). Toto působení může přinášet bohatou inspiraci, a tak při průchodu Jupitera znamením Ryby je dobré dát onomu PŘIJÍMÁNÍ duchovní rozměr a podělit se o onu PŘIJÍMANOU inspiraci s druhými lidmi.

Průchod planety Saturn znamením Ryby připomíná pasivní a citlivé PŘIJÍMÁNÍ z hlediska plnění karmické VESMÍRNÉ ZKOUŠKY jednou za 30 let po dobu 2,5 roku. Během tohoto působení jsme opravdu VESMÍREM ZKOUŠENI v tom, jak dalece dokážeme jen pasivně PŘIJÍMAT, aniž bychom jakkoli konali…

Pasivní a citlivé PŘIJÍMÁNÍ při plnění generačních úkolů

Zvláště důležitý je průchod generačních planet znamením Ryby, kdy se při novém začátku připravují podmínky pro celé budoucí generace lidstva v příštích staletích.

Zcela výjimečné postavení zde má průchod planety Neptun znamením Ryby. Toto je nejpasivnější vesmírná energie, kdy pouhým pasivním PŘIJÍMÁNÍM můžeme skutečně dokázat nejvíce, to ovšem pouze za předpokladu, že se na tuto energii dokážeme naladit, abychom mohli PŘIJÍMAT inspiraci pro celkové SJEDNOCENÍ (například při modlitbě nebo meditací).

Kdy bylo toto působení v uplynulých 245 letech nejsilnější a proč? To se dovíte z e-booku níže.

Poznámka: Bližší informace k jednotlivým pojmům naleznete v ČLENSKÉ SEKCI Porozumět MAPĚ ŽIVOTA v e-booku „OBECNÁ MAPA ŽIVOTA-Jak jí porozumět?„; bližší informace ke zmiňovaným aspektům naleznete v ČLENSKÉ SEKCI Porozumět VESMÍRU v části věnované řešení problémů.

POSILOVÁNÍ skrze PŘIJÍMÁNÍ – Pluto v Rybách – 1899-1823, 2043-2068