Aktivní HLEDÁNÍ toho, co je nutné pro přežití i z hlediska daleké budoucnosti, je připomínáno pokaždé, kdy prochází nějaká planeta sluneční soustavy znamením Střelec.

Aktivní HLEDÁNÍ s převzetím vůdčí role na osobní rovině

To bývá každý měsíc při průchodu Luny znamením Střelec a každý rok při průchodu Slunce, Merkura a Venuše znamením Střelec, což bývá na přelomu listopadu a prosince, tedy v době, kdy začínáme myslet na zajištění obživy i v příštím roce. Planeta Mars připomíná svým průchodem znamením Střelec ZÍSKÁVÁNÍ toho, co potřebujeme k přežití, při HLEDÁNÍ cesty pro budoucnost jednou za dva roky po dobu necelých dvou měsíců.

Průchod Slunce, Měsíce a také planet Merkur, Venuše a Mars znamením Střelec trvá několik týdnů až měsíců, a tak působí spíše na osobní rovině.

Aktivní HLEDÁNÍ s převzetím vůdčí role na duchovní rovině

Na duchovní rovině působí průchod planet duchovního rozvoje – Jupiter a Saturn. Nejsilněji se připomíná HLEDÁNÍ cesty pro dalekou budoucnost na DUCHOVNÍ rovině při průchodu planety Jupiter znamením Střelec, což bývá jednou za 12 let po dobu jednoho roku (12-13 měsíců).

Průchod planety Saturn připomíná průchodem znamením střelec aktivní HLEDÁNÍ společné cesty pro budoucnost z hlediska plnění karmické VESMÍRNÉ ZKOUŠKY jednou za 30 let po dobu 2,5 roku.

Aktivní HLEDÁNÍ s převzetím vůdčí role při plnění generačních úkolů

Zvláště důležitý je průchod generačních planet znamením Střelec, kdy se při novém začátku připravují podmínky pro celé budoucí generace lidstva v příštích staletích. Kdy bylo toto působení v uplynulých 245 letech nejsilnější a proč? To se dovíte z e-booku níže.

Poznámka: Bližší informace k jednotlivým pojmům naleznete v ČLENSKÉ SEKCI Porozumět MAPĚ ŽIVOTA v e-booku „OBECNÁ MAPA ŽIVOTA-Jak jí porozumět?„; bližší informace ke zmiňovaným aspektům naleznete v ČLENSKÉ SEKCI Porozumět VESMÍRU v části věnované řešení problémů.

POSILOVÁNÍ skrze HLEDÁNÍ – Pluto ve Střelci – 1995-2008

Kniha „Budování kapitalismu v Čechách“

Právě v tomto čase se začal „budovat kapitalismus v Čechách“. Jak to bylo s měnovou reformou, to se dočtete v e-booku níže.

Kniha „Kam zmizel zlatý poklad republiky?“ – Stanislav Motl

Jak to dopadlo s československým zlatým pokladem, to se dozvíte z e-booku níže.

E-book „Poselství z roku 2005“ – Jana Mašková

A co se v té době dělo v mém životě?

HLEDÁME-li společnou cestu pro budoucnost, je třeba mít stanovenu nějakou filozofii. Proto v tuto chvíli přejdeme do sekce „Jak pomůže MAPA ŽIVOTA-FILOZOFIE PRO VĚK VODNÁŘE?“ kliknutím na tlačítko níže