Aktivní a intelektuální NAVAZOVÁNÍ VZTAHŮ je připomínáno pokaždé, kdy prochází nějaká planeta sluneční soustavy znamením Váhy.

Aktivní a intelektuální NAVAZOVÁNÍ VZTAHŮ na osobní rovině

To bývá každý měsíc při průchodu Luny znamením Váhy a každý rok při průchodu Slunce, Merkura a Venuše znamením Váhy, což bývá na přelomu září a října, tedy v době, kdy se spolu lidé více schází a jsou více v kontaktu. Nejsilněji se aktivní a intelektuální NAVAZOVÁNÍ VZTAHŮ projevuje každý rok při průchodu planety Venuše znamením Váhy v tomto čase. Právě to je doba vhodná pro sjednání spolupráce a pro diplomatické vztahy.

S planetou Mars se připomíná ZÍSKÁVÁNÍ toho, co potřebujeme pro přežití, při NAVAZOVÁNÍ VZTAHŮ průchodem Marse znamením Váhy, a to zhruba po dobu 1,5 měsíce. Toto je však pro planetu Mars nepříznivé postavení, takže je nutné se vyvarovat přílišného sebeprosazování, které může hraničit až s agresivitou.

Průchod Slunce, Měsíce a také planet Merkur, Venuše a Mars znamením Váhy trvá několik týdnů až měsíců, a tak působí spíše na osobní rovině.

Aktivní a intelektuální NAVAZOVÁNÍ VZTAHŮ na duchovní rovině

Průchod planety Jupiter znamením Váhy připomíná z hlediska DUCHOVNÍHO RŮSTU aktivní a intelektuální NAVAZOVÁNÍ VZTAHŮ pro spolupráci jednou za 12 let po dobu jednoho roku (12-13 měsíců).

Průchod planety Saturn znamením Váhy připomíná aktivní a intelektuální NAVAZOVÁNÍ VZTAHŮ pro spolupráci z hlediska plnění karmické VESMÍRNÉ ZKOUŠKY jednou za 30 let po dobu 2,5 roku.

Aktivní a intelektuální NAVAZOVÁNÍ VZTAHŮ při plnění generačních úkolů

Zvláště důležitý je průchod generačních planet znamením Váhy, kdy se při NAVAZOVÁNÍ VZTAHŮ pro spolupráci připravují podmínky pro celé budoucí generace lidstva v příštích staletích. Kdy bylo toto působení v uplynulých 245 letech nejsilnější a proč? To se dovíte z e-booku níže.

Poznámka: Bližší informace k jednotlivým pojmům naleznete v ČLENSKÉ SEKCI Porozumět MAPĚ ŽIVOTA v e-booku „OBECNÁ MAPA ŽIVOTA-Jak jí porozumět?„; bližší informace ke zmiňovaným aspektům naleznete v ČLENSKÉ SEKCI Porozumět VESMÍRU v části věnované řešení problémů.

POSILOVÁNÍ skrze NAVAZOVÁNÍ VZTAHŮ – Pluto ve Váhách – 1971-1984

Kniha „Dějepis na dlani“ – Martina Komsová, Helena Kohoutková – Československo

Nejprve se krátce podíváme, jak to bylo v 70.letech v Československu.

Kniha „Dějepis na dlani“ – Martina Komsová, Helena Kohoutková – Země třetího světa

A nyní se podíváme, co se dělo v zemích třetího světa

Kniha „Kam zmizel zlatý poklad republiky?“ – Stanislav Motl

A jak to v té době bylo s naším zlatým pokladem?

Fenomén ALBATROS

A co se v té době dělo v našem n.p. AERO Vodochody? Tato informace ke mně přišla na přelomu listopadu a prosince roku 2023 mailem s poutavým předmětem „45x Fenomén Albatros„, u kterého bylo jako příloha 45 fotografií letounu ALBATROS vyráběných v n.p.AERO Vodochody v různém provedení. Já si z té doby pamatuji mj. také to, že v průběhu 70.let naše mamka, která pracovala ve výrobě, byla několikrát v práci přes noc – večer jsme jí nosívali v kastrůlku večeře. A vy si teď můžete přečíst 45x Fenomén Albatros, jak to tenkrát bylo a co z toho vzešlo. Možná budete překvapení, jak ALBATROS v té době spojoval celý svět a vlastně spojuje dosud. Právě to je důvod, proč jsem jednotlivé typy ALBATROSŮ rozdělila i podle států, pro které byly ALBATROSY vyrobeny (a to jistě zdaleka nejsou všechny). Níže naleznete přepis mailu, který mi přišel, i s fotografiemi, kdo je autorem textu, to, bohužel, zatím nevím.

E-book „Poselství z roku 2005“ – Jana Mašková

A na závěr informace o tom, jak se v té době žilo. Je ovšem nutné podotknout, že to všechno byl výsledek konání předcházejících generací.

A po NAVAZOVÁNÍ VZTAHŮ je tu TOUHA. Co se v té době u nás v Československu dělo?