Jmenuji se Jana Mašková a jsem astroložka. Astrologii se věnuji od roku 2001 a od roku 2006 pracuji na tom, aby všechno to, co v astrologii pomohlo mně, mohlo pomoci i ostatním lidem.

V letech 2006-2010 vše začalo tím, že jsem přepisovala astrologické knihy, které jsem si nakoupila v letech 2001-2005, abych měla z čeho čerpat. Leckdy to znamenalo i 12 hodin u počítače denně.

V roce 2010 jsem si chtěla splnit svou velkou touhu – lidem pomáhat za pomoci astrologie nejenom pochopit sebe sama, ale i řešit svou finanční otázku.

Má výzva možnosti výdělku v oblasti astrologie byla tenkrát s povděkem přijata, ale nebylo nic, co bych mohla lidem nabídnout – VIZE byla, ale PROJEKT žádný, a tak mě čekalo dalších 12 let usilovné práce, abych mohla tento svůj sen uskutečnit – sen o sjednocení lidí tím, že si budou naplňovat své hluboké touhy a zároveň si přitom budou ovládat svůj život.

A právě proto vznikl tento web – aby měli skutečně všichni rovné šance. Nejprve si prostudujte MAPU ŽIVOTA

A pak už můžete pokračovat na záložku VIZE a KOSMICKÉ SCHOPNOSTI, kde najdete informace o tom, jak to všechno uskutečnit a jak porozumět všemu, co souvisí se životem.

Vítám Vás tedy na svém webu a těším se na Vás i na spolupráci s Vámi.