Pasivní a praktické BUDOVÁNÍ je připomínáno pokaždé, kdy prochází nějaká planeta sluneční soustavy znamením Kozoroh.

Pasivní a praktické BUDOVÁNÍ na osobní rovině

To bývá každý měsíc při průchodu Luny znamením Kozoroh. Při tomto průchodu je nutné si ohlídat, abychom nedělali nic, z čeho nemáme dobrý pocit, protože bychom tím mohli karmicky zatížit budoucí generace.

Mimoto se pasivní a praktické BUDOVÁNÍ připomíná každý rok při průchodu Slunce, Merkura a Venuše znamením Kozoroh, což bývá na přelomu roku (konec prosince a začátek ledna), tedy v době, kdy si BUDUJEME nějaký systém pro nastávající rok.

Pasivní a praktické BUDOVÁNÍ je připomínáno také průchodem planety Mars znamením Kozoroh, což bývá každé dva roky po dobu zhruba 1,5 měsíce.

Průchod Slunce, Měsíce a také planet Merkur, Venuše a Mars znamením Kozoroh trvá několik týdnů až měsíc, a tak působí spíše na osobní rovině.

Pasivní a praktické BUDOVÁNÍ na duchovní rovině

Průchod planety Jupiter znamením Kozoroh připomíná z hlediska DUCHOVNÍHO RŮSTU pasivní a praktické BUDOVÁNÍ pevně daného řádu jednou za 12 let po dobu jednoho roku (12-13 měsíců). Při tomto průchodu by měl být BUDOVANÉMU řádu dán duchovní rozměr.

Nejsilnější se pasivní a praktické BUDOVÁNÍ připomíná z hlediska plnění karmické VESMÍRNÉ ZKOUŠKY při průchodu planety Saturn znamením Kozoroh jednou za 30 let po dobu 2,5 roku. Během tohoto působení je nutné převzít zodpovědnost za své konání, protože tím BUDUJEME pevně daný řád pro příštích 30 let.

Pasivní a praktické BUDOVÁNÍ při plnění generačních úkolů

Zvláště důležitý je průchod generačních planet znamením Kozoroh, kdy se při BUDOVÁNÍ pevně daného řádu připravují podmínky pro celé budoucí generace lidstva v příštích staletích.

Kdy bylo v uplynulých 245 letech BUDOVÁNÍ pevně daného řádu nejsilnější a proč? To se dovíte z e-booku níže.

Poznámka: Bližší informace k jednotlivým pojmům naleznete v ČLENSKÉ SEKCI Porozumět MAPĚ ŽIVOTA v e-booku „OBECNÁ MAPA ŽIVOTA-Jak jí porozumět?„; bližší informace ke zmiňovaným aspektům naleznete v ČLENSKÉ SEKCI Porozumět VESMÍRU v části věnované řešení problémů.

E-book „NÁROD SOBĚ a pasivní, praktické BUDOVÁNÍ-2008-2024-Poselství z roku 2005“

V tomto e-booku se dočtete, jak se od roku 2008 BUDOVÁN nový systém.

A nyní se ještě seznamte s tím, co se dělo v první polovině roku 2010, protože to se v roce 2012 završovalo.

E-book „NÁROD SOBĚ a pasivní, praktické BUDOVÁNÍ-2008-2024-Univerzální zákony pro život Rok 2010“