Mojí VIZÍ je vytvořit takový společenský systém, do kterého se může zapojit každý svým přirozeným způsobem. S tímto společenským systémem se budou seznamovat již děti na školách a budou k němu vedeny. Chci docílit toho, aby lidé začali spolupracovat tak, aby mohlo dojít k té vytoužené rovnováze a harmonii, aby si lidé dokázali lépe rozumět; prostě proto, že budou všichni znát onen celek.

Ptáte se, proč je to tak důležité? Odpověď na tuto otázku naleznete až v poslední záložce tohoto webu. Než se k ní ale propracujete, je bezpodmínečně nutné přečíst si i všechno to, co je uvedeno na tomto webu na všech záložkách.

VIZE nemají všechny generace stejné. O tom se dočtete v jednotlivých TABULKÁCH v záložce TABULKY, ale svými VIZEMI se jednotlivé generace mohou navzájem ovlivňovat a doplňovat.

Abychom svou VIZI zrealizovali, musíme nějak začít. Nejjednodušší je pokračovat ve čtení těchto webových stránek. Nyní kliknutím na níže uvedené tlačítko pokračujte na záložku, kde se dozvíte, jak svou VIZI NASTARTOVAT za pomoci PROSTŘEDKŮ, které máte k dispozici.