Aktivní a intelektuální OSVOBOZOVÁNÍ je připomínáno pokaždé, kdy prochází nějaká planeta sluneční soustavy znamením Vodnář.

Aktivní a intelektuální OSVOBOZOVÁNÍ na osobní rovině

To bývá každý měsíc při průchodu Luny znamením Vodnář a každý rok při průchodu Slunce, Merkura a Venuše znamením Vodnář, a to na přelomu ledna a února, tedy v době, kdy by se měla příroda osvobozovat z ledového sevření a svobodně vydechnout vstříc novému životu. V tomto čase mohou i sami lidé udělat něco pro to, aby se OSVOBODILI tím, že začnou v nadcházejícím roce dělat něco jinak a využijí k tomu například i techniku.

Planeta Mars připomíná při průchodu znamením Vodnář ZÍSKÁVÁNÍ toho, co potřebujeme k přežití při vnitřním OSVOBOZOVÁNÍ od toho, co nás omezuje, a to každé dva roky po dobu něco málo přes jeden měsíc.

Průchod Slunce, Měsíce a také planet Merkur, Venuše a Mars znamením Vodnář trvá několik týdnů až měsíců, a tak působí spíše na osobní rovině.

Aktivní a intelektuální OSVOBOZOVÁNÍ na duchovní rovině

Průchod planety Jupiter znamením Vodnář připomíná z hlediska DUCHOVNÍHO RŮSTU aktivní a intelektuální vnitřní OSVOBOZOVÁNÍ od toho, co nás omezuje, jednou za 12 let po dobu jednoho roku (12-13 měsíců).

Průchod planety Saturn znamením Vodnář připomíná aktivní a intelektuální vnitřní OSVOBOZOVÁNÍ od toho, co nás omezuje, z hlediska plnění karmické VESMÍRNÉ ZKOUŠKY jednou za 30 let po dobu 2,5 roku.

Aktivní a intelektuální OSVOBOZOVÁNÍ při plnění generačních úkolů

Zvláště důležitý je průchod generačních planet znamením Vodnář, kdy se při OSVOBOZOVÁNÍ zcela novým přístupem připravují podmínky pro celé budoucí generace lidstva v příštích staletích. Zcela výjimečné je postavení planety Uran ve znamení Vodnář, což představuje PROBUZENÍ vlastní originality prostřednictvím náhlých vhledů a vnuknutí při vnitřním OSVOBOZOVÁNÍ od toho, co nás omezuje. Kdy bylo toto působení v uplynulých 245 letech nejsilnější a proč? To se dovíte z e-booku níže.

Poznámka: Bližší informace k jednotlivým pojmům naleznete v ČLENSKÉ SEKCI Porozumět MAPĚ ŽIVOTA v e-booku „OBECNÁ MAPA ŽIVOTA-Jak jí porozumět?„; bližší informace ke zmiňovaným aspektům naleznete v ČLENSKÉ SEKCI Porozumět VESMÍRU v části věnované řešení problémů.

POSILOVÁNÍ skrze OSVOBOZOVÁNÍ – Pluto ve Vodnáři – 1778-1799, 2023-2044