Při seznamování s minulostí budeme věnovat pozornost období od závěru 18.století po současnost, protože to představuje posledních 245 let, kdy si můžeme vědomě zpracovat všechno to, co se v uplynulých 245ti letech dělo.

Proč právě 245 let?

Je to z toho důvodu, že 245 let představuje jeden oběh planety Pluto zvěrokruhem. Pokud teď už víme, jak funguje vesmírný systém, máme tak příležitost si ověřit, jak tento vesmírný systém fungoval v reálném životě. Proto si budeme při tomto „opakování dějepisu“ všímat vesmírného působení, tedy toho, jakými znameními zvěrokruhu procházely generační planety a také planety duchovního rozvoje ve významným obdobích minulosti včetně toho, jaké aspekty mezi sebou tyto planety svíraly. Díky úryvkům z různých knih si pak můžeme v praxi ověřit, jak dalece mělo či nemělo vesmírné působení vliv na dění té doby.

Bližší informace o „vesmírném dění“ se dozvíte z e-booku „POSILOVÁNÍ skrze BUDOVÁNÍ-1763-1779“

Co se v tomto období dělo v českých zemích? To se dočtete v e-booku „POCHOPENÍ MINULOSTI-POSILOVÁNÍ skrze BUDOVÁNÍ-1763-1779-Čechy„, který si můžete přečíst, případně i stáhnout níže.

Jak je patrné z e-booku, v závěru 18.století byl povinnou školní docházkou položen základ vzdělanosti českého národa. Zajímavé na tom je, že to bylo v době, kdy planeta Uran vstoupila do znamení Blíženci, které toto téma zdůrazňuje.

Nyní se pojďme podívat, co se dělo v závěru 18.století v zámoří, konkrétně ve Spojených státech amerických.

Kromě toho, co je uvedeno v e-boocích výše, existuje z té doby ještě něco, co zůstává skryto…