V roce 2023 dostane lidstvo příležitost se skutečně vnitřně OSVOBODIT od toho, co nás omezuje. To, co nás nejvíce omezuje, je však především naše zastaralé myšlení a neplatné vzorce chování, jimiž se řídíme, i když nám způsobují problémy. Leckdy bývá příčinou i to, že neznáme úplnou pravdu a skutečnost, jaká je. K tomu je důležité seznámit se s minulostí a s tím, jak probíhaly historické události, protože to, jak nám jsou historické události předkládány, nemusí být pravdivé. Proto jsem pro vás zpracovala přehled událostí uplynulých 245 let, kde je čerpáno z různých zdrojů – od těch oficiálních až po ty, které zůstávají skryty či přímo utajeny anebo které jsou čerpány ze zdrojů, které už dávno upadly do prachu zapomnění. Máte tak možnost posoudit světové dění z různých úhlů pohledu a porovnat je s tím, co se v téže době dělo v Čechách, jak je uvedeno v záložce NÁROD SOBĚ.

Pro seznámení s děním ve „zbytku světa“ si jednoduše najedete myší na www.astrojinak.com na záložku ČLENSKÉ SEKCE, po otevření rolovacího seznamu najedete na „Porozumět MINULOSTI“ a vpravo se vám rozroluje nabídka. Vy si pak kliknete na to století, které vás zajímá a zde si vyberete příslušné období. Po kliknutí se seznámíte s tím, co se v té době dělo nejen ve Vesmíru, ale i v různých částech světa.

Prozatím nejsou zpracována všechna období, informace doplňuji postupně, podklady mám sice zpracované, ale je třeba je graficky upravit, abych je mohla umístit na web, takže prosím o strpení a děkuji za pochopení.